Posts

March 06 / / Reviews
Loes reviewt haar nieuwe Subvod kits   Boodschappenlijstje: https://www.fasttech.com/products/0/10014058/3715800-authentic-kanger-subvod-starter-kit    
March 04 / / Reviews
Loes reviewt 3 liquids van Raindrops Raindrops Skittles – http://www.e-wolk.nl/en/raindrops-skittles.html Raindrops Banana Foster Deluxe – http://www.e-wolk.nl/en/raindrops-banana-foster-deluxe.html Raindrops Strawberry Cheesecake – http://www.e-wolk.nl/en/raindrops-strawberry-cheesecake.html
February 19 / / Reviews
Loes reviewt deze week drie verschillende vloeistoffen van drie verschillende merken. En zo als belooft deze keer niet allemaal van flavourtec. Deze week de Cookie dough van de American star line van Flavourtec, Citrus van Liqua en de Masala Chai van Alchemy Flavourtec Nutty Buddy Cookie – https://www.zwoofs.nl/flavourtec-e-liquid-american-stars-nutty-buddy-cookie/ Liqua Citrus Mix – https://www.zwoofs.nl/liqua-citrus-mix-e-liquid/ Alchemy Masala Chai – https://www.zwoofs.nl/masala-chai-by-alchemy-e-liquid/  
February 11 / / DIY
Emiel bouwt een subtank mini (niet meer verkrijgbaar in Nederland door domme wetgeving) opnieuw op. Dit is een hele mooie tank die je nog wel vanuit China kan bestellen (duurt wel een paar weekjes). Ook word er wat verteld over roestvrij stalen coils. Boodschappenlijstje: Kangertech Subtank Mini:¬†https://www.fasttech.com/product/2106401-authentic-kangertech-subtank-mini-clearomizer UD SS316L coildraad:¬†https://www.zwoofs.nl/ud-youde-rvs-stainless-ss316l-draad-wire/    
February 11 / / Reviews
Loes reviewt wat flavourtec vloeistoffen. Vier smaken gebaseerd op alcoholische drankjes deze keer Pina colada, Whisky, Brandy en Rum Alle vier bij Zwoofs gekocht Pina Colada – https://www.zwoofs.nl/flavourtec-e-liquid-pina-colada/ Whisky – https://www.zwoofs.nl/flavourtec-e-liquid-whisky/ Brandy – https://www.zwoofs.nl/flavourtec-e-liquid-brandy-cognac/ Rum – https://www.zwoofs.nl/flavourtec-e-liquid-rum/